Park Pod Palmami © 2019.

Zobacz galerię
Subscribe

O nas

Centrum sportu, rekreacji i edukacji

Jeśli szukasz zacisznego miejsca, z dala od hałasu miasta, tłumów turystów i spalin samochodów, a jednocześnie chcesz aktywnie, bezpiecznie i ciekawie spędzić czas, to trafiłeś w dziesiątkę. Nasze Centrum Sportu, Rekreacji i Edukacji znajduje się na uboczu, gdzie cisza i świeże powietrze królują. Atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości nie pozwalają się nudzić. Tu znajdziesz wiele sposobów na relaks, na poprawę swojej kondycji fizycznej i psychicznej. Tu znajdziesz też pyszną kuchnię, przez którą nie będziesz chciał wracać do domu. Do Twojej dyspozycji jest park linowy, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego, sauna, jacuzzi, sala do wszelkich zajęć ruchowych, sala konferencyjna / sala koncertowa, klub, bar, ognisko, grill samoobsługowy i inne.
Na terenie naszego ośrodka organizujemy cykliczne wydarzenia pod hasłem CLUB 35+ Są to najczęściej koncerty znanych grup muzycznych lub imprezy tematyczne takie, jak: Andrzejki, Ostatki, Karaoke, Sylwester. Zapewniamy pozytywne emocje i świetną zabawę.

 

Mając do dyspozycji całą bazę hotelową i rekreacyjną, organizujemy zgrupowania sportowe, kolonie i obozy dla dzieci, zielone szkoły, integracje firmowe, wycieczki, seminaria, szkolenia, koncerty, dyskoteki, zloty rodzinne oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Niewątpliwym atutem naszego centrum jest możliwość biesiadowania przy grillu lub przy ognisku. My możemy zająć się menu i obsługą, ale i goście mogą sami zapewnić sobie swoje produkty na grilla czy ognisko i samodzielnie je przygotować wg własnych smaków. Na miejscu jest również bar, stołówka i taras, na którym doskonale spędza się czas przy kawie lub lampce wina.

 

Nasz obiekt położony jest w Pęcławiu oddalonym o ok. 5 km od Góry Kalwarii i ok. 47 km od Warszawy. W pobliżu znajdują się malownicze ruiny Zamku Książąt Mazowieckich z XIV wieku, a także Jezioro Czerskie, rzek Wisła, Pilica, Jeziorka – świetne akweny do organizowania spływów kajakowych i rejsów szkutą wiślaną.
W okolicy rozciągają się lasy, które zachęcają do spacerów i drogi polne, które mogą być świetnymi trasami rowerowymi.

Cały obiekt położony jest na 4 hektarowej ogrodzonej i monitorowanej działce, niedostępnej dla osób z zewnątrz, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo naszych uczestników.

O Parku

Park linowy

Oddajemy do Waszej dyspozycji świetnie wyposażony Park Linowy. Jest to jedna z najłatwiejszych form treningu praktycznie wszystkich partii ciała jednocześnie, a także kondycji, koordynacji i siły charakteru. Wielkość i trudność tras dostosowana jest do umiejętności zawodnika, a przejście dostarcza wielu niezapomnianych emocji i daje duże poczucie satysfakcji. Pamiętajmy, że wspólne pokonywanie trudności na trasie pozwala na poprawę więzi międzyludzkich. Takie doświadczenie przyspiesza proces integracji znajomych czy współpracowników. Na terenie parku znajdziemy również atrakcje dla naszych najmłodszych gości. Mamy huśtawkę, piaskownicę, drabinki, dmuchany zamek oraz ściankę wspinaczkową dla maluchów.

 

W parku są 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Najwyższa przeszkoda znajduje się na wysokości 12 metrów nad ziemią, a najdłuższy zjazd tyrolski ciągnie się 120 metrów. Najtrudniejsza z trzech tras – daktylowa – naprawdę jest wyzwaniem…

 

Dysponujemy sprzętem firmy PETZL – jednej z najlepszych firm alpinistycznych na świecie. Zatrudniamy
wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

TRASA BANANOWA
Niska (wysokość 1,5m), dla dzieci o wzroście min. 130cm. Znajduje się na niej 13 atrakcji takich jak: kładki, platformy, siatka pionowa, palisada, dwie tyrolki, dwu i trzylinowy most, surfer, tunel siatkowy i inne.
TRASA KOKOSOWA
Średnia (wysokość od 5 do 7m), dla osób o wzroście min. 150cm. Znajduje się na niej 20 atrakcji takich jak: pal buszmena, most dwu i trzylinowy, koala, skok indiański, makarony, wagi, wiszące belki, platformy, tyrolka o długości 50m i inne. Trasa ma długość 240m.
TRASA DAKTYLOWA
Wysoka (wysokość od 8 do 10m) o dużym stopniu trudności, dla osób o wzroście min. 150cm. Znajduje się na niej 25 atrakcji takich jak: pal buszmena, wielokrotne, huśtawki, trapezy równoległe, strzemiona, jeden z najwyższych na Mazowszu skok Tarzana, kołki, koala, belki V, wagi, tyrolka o długości 120m i inne.

Zajrzyj do nas

Galeria

Skorzystaj z oferty

Cennik

HOTEL

Nocleg ze śniadaniem

98 zł/os.

 

Dopłata za dzieckood 4 do 12 lat

49 zł/os.

 

Dzieci do 4 lat z rodzicami

bezpłatnie

 

Nocleg ze śniadaniem
i nielimitowanym korzystaniem z parku

148 zł/os.

 

Sauna i jacuzzi (SPA) min. 5 osób

25 zł/h/os./SPA

 

CENTRUM SZKOLENIOWE

Szkoły – WF na linach / min.15 os.

dwukrotne przejście dowolnie wybranych tras

25 zł/os.

 

Pobyt lub impreza firmowa

(pobyty integracyjne, imprezy integracyjne, szkolenia, seminaria, itp.)

oferta indywidualna

 

Grupa zorganizowana
(zgrupowania sportowe, zielone szkoły, wycieczki szkolne i inne)

oferta indywidualna

 

Przyjęcia okolicznościowe

(wesela, chrzty, jubileusze, itp.)

oferta indywidualna

PARK LINOWY

Trasa Bananowa (łatwa)

jednokrotne przejście

20 zł

 

Trasa Kokosowa (średnia)

jednokrotne przejście

30 zł

 

Trasa Daktylowa (trudna)
jednokrotne przejście

40 zł

 

Karnet dzienny 1 osobowy

nielimitowany dostęp do parku

120 zł

 

Karnet rodzinny dzienny 2+1 
2 os. dorosłe + 1 dziecko do lat 12
nielimitowany dostęp do parku

240 zł

 

Karnet rodzinny dzienny 2+2
2 os. dorosłe + 2 dzieci do lat 12
nielimitowany dostęp do parku

260 zł

 

Karnet rodzinny dzienny 2+3

2 os. dorosłe + 3 dzieci do lat 12
nielimitowany dostęp do parku

280 zł

 

Karnet grupowy od 8 os.

Rabat 15 % od cen wybranych tras
jednokrotne przejście tras

 

Karnet grupowy dzienny od 8 os.

Rabat 15 % od 120 zł x ilość osób
nielimitowany dostęp do parku

 

Tyrolka dziecięca

10 zł

 

Opieka instruktora na trasie

20 zł

Masz pytania?

Kontakt

Pęcław 16A
05-530 Góra Kalwaria
woj. Mazowieckie
Mail: biuro@parkpodpalmami.pl

Tel.: 603 993 323

Tel.: 668 702 502

Otwarte 7 dni w tygodniu od godz. 11.00 do 18.00

GPS: 51.931816,21.198589

Skorzystaj z formularza

Odpowiemy ASAP

Park Pod Palmami – to przyjazne miejsce dla kameralnych grup szkoleniowych. Służące pomocną dłonią w każdej sytuacji i otwarte na różne rozwiązania, które wspierają integrację i skupienie.
D. Zielińska
Park Pod Palmami tworzy grupa ludzi z ogromną pasją, a każdy z nich wnosi dużą dawkę energii. Już na wstępie nasi młodzi piłkarze spotkali się z miłym przyjęciem i pysznymi domowymi obiadami. Przez cały pobytu mogliśmy liczyć na wsparcie całego zespołu parku. Najbardziej doceniamy otwartość ludzi – w tym miejscu „nic nie jest problemem”, a każda sugestia lub prośba jest spełniana z chęcią i pomysłowością. Park Pod Palmami to zdecydowanie przyjazne miejsce dla dzieci, rodziców i organizatorów!
Zespół IT2.0

Skontaktuj się

Media społecznościowe