Park Linowy Pod Palmami

Zapraszamy na niezapomnianą zabawę, dreszczyk emocji oraz możliwość sprawdzenia własnych ograniczeń!


Zadzwoń i zapytaj o dostępność parku na grup zorganizowanych i na imprezy okolicznościowe - nr tel. 603 993 323 lub 668 702 502

Imprezy okolicznościowe

TRASA BANANOWA

Niska (wysokość 1,5m), dla dzieci o wzroście min. 130cm. Znajduje się na niej 13 atrakcji takich jak: kładki, platformy, siatka pionowa, palisada, dwie tyrolki, dwu i trzylinowy most, surfer, tunel siatkowy i inne.
TRASA KOKOSOWA

Średnia (wysokość od 5 do 7m), dla osób o wzroście min. 150cm. Znajduje się na niej 20 atrakcji takich jak: pal buszmena, most dwu i trzylinowy, koala, skok indiański, makarony, wagi, wiszące belki, platformy, tyrolka o długości 50m i inne. Trasa ma długość 240m.
TRASA DAKTYLOWA

Wysoka (wysokość od 8 do 10m) o dużym stopniu trudności, dla osób o wzroście min. 150cm. Znajduje się na niej 25 atrakcji takich jak: pal buszmena, wielokrotne, huśtawki, trapezy równoległe, strzemiona, jeden z najwyższych na Mazowszu skok Tarzana, kołki, koala, belki V, wagi, tyrolka o długości 120m i inne.
Oddajemy do Waszej dyspozycji świetnie wyposażony Park Linowy. Jest to jedna z najłatwiejszych form treningu praktycznie wszystkich partii ciała jednocześnie, a także kondycji, koordynacji i siły charakteru. Wielkość i trudność tras dostosowana jest do umiejętności zawodnika, a przejście dostarcza wielu niezapomnianych emocji i daje duże poczucie satysfakcji. Pamiętajmy, że wspólne pokonywanie trudności na trasie pozwala na poprawę więzi międzyludzkich. Takie doświadczenie przyspiesza proces integracji znajomych czy współpracowników. W parku są 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Najwyższa przeszkoda znajduje się na wysokości 12 metrów nad ziemią, a najdłuższy zjazd tyrolski ciągnie się 120 metrów. Najtrudniejsza z trzech tras – daktylowa – naprawdę jest wyzwaniem…
Dysponujemy sprzętem firmy PETZL – jednej z najlepszych firm alpinistycznych na świecie. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Na terenie parku znajdziemy również atrakcje dla naszych najmłodszych gości. Mamy huśtawkę, piaskownicę, drabinki, dmuchany zamek oraz ściankę wspinaczkową dla maluchów.
Trasa Bananowa
Trasa łatwa
Jednokrotne przejście
Pomoc instruktora
20 PLN

Trasa Kokosowa
Trasa średnia
Jednokrotne przejście
Pomoc instruktora
30 PLN

Trasa Daktylowa
Trasa trudna
Jednokrotne przejście
Pomoc instruktora
40 PLN

Pęcław 16A

05-530 Góra Kalwaria

woj. Mazowieckie

 

e-mail: parkpodpalmami@gmail.com

biuro@parkpodpalmami.pl

 

Tel.: 603 993 323

 

Tel.: 668 702 502

Park linowy czynny jest wyłącznie dla grup zorganizowanych.

© Park Pod Palmami