Tematyczne obozy dla dzieci i młodzieży

Przygoda i próba charakteru

Zobacz na Facebooku
Wakacyjne OBOZY POD PALMAMI to propozycja na ciekawe i aktywne spędzenie letnich dni niezależnie od pogody. Na uczestników czeka szeroka gama zajęć wzmacniających charakter, budujących poczucie własnej wartości oraz możliwość zdobywania cennych umiejętności. Nie zabraknie niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.
Park pod palmami to ośrodek rewelacyjnie sprawdzający się przy organizacji obozów dla dzieci. Posiada 42 miejsca noclegowe, trzy bardzo duże sale, salę klubową, salę fitness, salę rekreacyjną. Na terenie ośrodka znajduje się park linowy, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, amatorskie boisko do siatkówki i plac zabaw. Cały teren jest ogrodzony. Ośrodek jest oddalony 5 km od Góry Kalwarii.
Nad przebiegiem obozów czuwa nasz kierownik Mateusz Lech, miłośnik aktywnego wypoczynku, pedagog, ratownik wodny, instruktor ratownictwa wodnego, instruktor pływania i samoobrony. Od 8 lat pracuje czynnie z dziećmi, w obozach bierze udział od dzieciństwa, początkowo jako uczestnik, następnie jako opiekun, ratownik, kierownik i organizator.
Planowane obozy
Hart ducha

Wyjazd na obóz, zwłaszcza po raz pierwszy, wiąże się z rozłąką z rodzicami, wyjściem ze strefy komfortu i próbą samodzielności. To nie tylko nauka nowych umiejętności, ale i ćwiczenie charakteru w czasie gier zespołowych czy sportowej rywalizacji. Nic tak nie buduje wiary w siebie, jak pokonanie trasy wspinaczkowej w naszym parku linowym.
Odpoczynek od smartfona

Nic, tak jak nuda, nie sprzyja zacieśnianiu więzi ze smartfonem. Na naszych obozach aktywność fizyczna, kreatywna czy towarzyska nie pozwalają dziecku na bezczynne siedzenie ze smartfonem w ręku. Będzie potrzebny tylko do wysłania rodzicom relacji ze świetnej zabawy. Dzięki rozłące z tym gadżetem dziecko odkryje nowe obszary aktywności fizycznej i intelektualnej, by później żałować już czasu na bezproduktywne siedzenie ze smartfonem.
Nowe umiejętności

W zależności od wiodącego tematu obozu dziecko rozwija umiejętności sportowe, survivalowe lub artystyczne. Na obozach detektywistycznych z kolei dzieci rozwiązują fascynujące zagadki i uczą się logicznego myślenia. Temat obozu powinno się dostosować do zainteresowań dziecka, nie zapominając jednak, o podsuwaniu mu też nowych możliwości.
Pokonanie słabości

Dla tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia, aby uwierzyć we własne możliwości najlepszą drogą jest pokonywanie swoich słabości podczas wspinaczki w naszym parku linowym. Trasy dostosowane są do możliwości dzieci. Zdobywanie kolejnych odznak to kuźnia charakteru przy jednoczesnym rozwijaniu zdolności motorycznych i sprawności fizycznej.
Wspomnienia

Dzieciństwo to czas kształtowania się charakteru i zbierania wspomnień, do których będzie się wracało przez całe dorosłe życie. Na obozach ukierunkowanych na aktywność, dzieci uczą się nie tylko nowych umiejętności, ale i zdobywają wiedzę o sobie. O tym, co je ciekawi i w czym są dobre. To bezcenna wiedza na przyszłość.
Nauka udzialenia pierwszej pomocy

W razie wypadku, urazu lub nagłego ataku choroby nawet podstawowa wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy może uratować życie. Warto zapoznać dziecko z zasadami resuscytacji. Również utrwalona wiedza o tym, jak skutecznie wezwać pomoc medyczną, w krytycznym momencie może okazać się bezcenna i uratować komuś życie.
Rezerwacja miejc i zapisy:
514 868 121
668 702 502

e-mail: mlech231@gmail.com
parkpodpalmami@gmail.com
© Park Pod Palmami