Dyskoteki
Dyskoteki w naszym klubie mają charakter tematyczny np. lata 80-e, 90-e lub inne, wybrane przez klientów. Organizujemy również, tak popularne ostatnio, karaoke.
Koncerty
Nasz kameralny klub zapewnia podczas koncertu bezpośredni kontakt z wykonawcami, o jakim normalnie można tylko marzyć. Grały u nas takie gwiazdy światowego formatu, jak BoneyM, Slade,....
Imprezy
Imprezy z okazji Sylwestra, Andrzejek, czy Ostatków to bezpieczne spotkania towarzysko- taneczne z gwarancją szampańskiej zabawy. Z kolei wydarzenia dla firm lub rodzinne zloty to świetnie zorganizowane eventy ściśle dopasowane do wymagań klienta.
Imprezy
Double click to edit
Zapraszamy na koncert DŻEM. Już 19 czerwca2021r. gościmy legendę rocka – grupę DŻEM. Przepraszamy za niezależne od nas, wcześniejsze zmiany terminu.

Club 35+

Klub 35+ powstał z myślą o dojrzałych fanach rocka i dobrej muzyczno-tanecznej zabawy w bezpiecznej, pokoleniowo przyjaznej atmosferze.
Zapraszamy na koncerty:
- światowych gwiazd ( np. BoneyM, Slade)
- oraz polskich zespołów rockowych (m.in. Trubadurzy, Dżem, Czerwone gitary, Pectus, IRA, TSA, Golden Life)
Organizujemy imprezy tematyczne, takie jak;
- dyskoteki w stylu lat 80-ych, 90-ych itp....
- Andrzejki, Ostatki, Sylwester itp...
- wydarzenia rodzinne bądź firmowe.
W naszej ofercie jest również bogata propozycja gastronomiczna i bar serwujący alkohol.
Zapewniamy zabawę w bezpiecznym otoczeniu z możliwością noclegu na miejscu. Nasz obiekt jest monitorowany, ze strzeżonym parkingiem dla gości.

Kontakt: tel. 603 993 323 i 668 702 502
© Park Pod Palmami